I. Riberia Youtube Yarışması

:logo: RİBERİA YOUTUBE YARIŞMASI BAŞLIYOR! :logo: - Riberia Network oyuncularının ve birçok içerik üreticisinin çok beğeneceği bir youtube yarışmasıyla karşınızdayız! Türkiye'nin güzide sunucularından biri olma yolunda ilerleyen Riberia Network'ün en güzel ve en faydalı videosunu çeken arkadaşlarımıza büyük sürprizlerimiz var. Youtuber rütbesi, Riberiatuber rütbesi, özel discord rolleri, kredi ödülleri, VIP üyelik ve niceleri!YARIŞMAYA NASIL KATILIRIM?

- Yarışmaya katılmak için tek yapmanız gereken sunucuyu en iyi şekilde tanıtan, oynanışı en güzel şekilde gösteren bir video çekmek. Video çektikten sonra youtube platformunda video açıklamasına aşağıdakileri yazmak:


Sunucu web-sitesi: https://riberia.net/

Sunucu IP adresi: Play.Riberia.Net

Riberia Discord Sunucusu: https://discord.gg/aYPtpvpujC


- Açıklamaya yukarıdaki metni girdikten sonra tek yapmanız gereken https://riberia.net/destek adresinden video linkinizi "Youtuber Başvurusu" kategorisinde göndermek.YARIŞMADA EN İYİLER NASIL BELİRLENECEK?

- Videonun görüntü kalitesi, montaj, thumbnail, izlenme süresi, içeriğin hazırlanması ve sunumu gibi birçok etkene göre belirlenecek.KİMLER NE KAZANACAK?

- Sunucuda yetkililerce en başarılı olarak belirlenen videoyu çeken tek kişiye tüm oyunlarda olmak üzere "Youtuber Rütbesi" verilecektir.

- En başarılı videoyu çeken kişiye oyun içi Youtuber Rütbesi'nin yanı sıra discord sunucumuzda da @:movie_camera: | YouTuber rolü  verilecektir.

- Video çekip yetkililerce belirlenen yeterli kalitede görülen videoların tüm sahiplerine discord üzerinden @:movie_camera: | RiberiaTuber  rolü verilecektir.

- En başarılı 1. Video 30₺, 2. 20₺ ve 3. 10₺ kredi ödülünü kazanacak.

-En başarılı 5, 6 ve 7. adaylara OpSkyblock'ta 4 günlük HighVIP veya Survival'da 3 günlük ElitVIP tanımlanacaktır.

Yarışma bugün itibariyle başlamış olup 31 Nisan tarihinde sona erecektir. Başarılar dileriz! 

Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.