Yardım merkezi

Her zaman yanınızdayız...

Makalelere bakabilir veya talep oluşturup bize ulaşabilirsiniz.

İçerik Üreticisi Paket Koşulları

Sizler için RibeTuber yani İçerik Üreticisi paketleri oluşturup RibeTuber (İçerik Üreticisi) sistemini çok daha kolay ve anlaşılır bir şekilde ayarladık. Oyun içerisinde ve sunucumuzda aşağıdaki paketlere göre RibeTuber üyelikler elde edebilirsiniz. Her bir paketin koşulları ve avantajları wiki sayfamızda açıklanmıştır. Wiki sayfamızdaki rütbe paketleri tablosuna ve bu tabloda sunulan diğer detaylara bakmak için tıklayın. Bu makalede içerik üreticisi rollerinin avantajlarından ziyade bu paketlerin koşullarını detaylı olarak açıklayacağız.

Temel Paket

Bu paket sunucumuzda video paylaşmış olan herkesin kolaylıkla başarabileceği koşullara sahiptir. Avantaj olarak discord sunucumuzda rol verilir ve bu rolün de çeşitli avantajları vardır. Avantajları wiki sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Bu rütbeyi elde edebilmek için hangi platform olursa olsun bir adet içerik paylaşmanız yeterlidir. İster Youtube, ister Tiktok, isterseniz de Instagram üzerinden tek bir video paylaşıp bu rolü alabilirsiniz. Hem de ne abone ne izlenme ne de beğeni koşulu var! Tek yapmanız gereken bir video paylaşmak ve başvuru formunu doldurmak.

Emektar Paketi

Emektar İçerik Üreticisi rütbesi için Youtube platformu adına başvuru yapmak istiyorsanız son 30 gün içerisinde en az 3 dakikalık toplam 10 video paylaşmış olmalısınız (3 dakikanın altındaki videolarınız dakikaları toplanarak hesaplanacaktır, örneğin üç tane bir dakikalık videonuz varsa bu videoların üçü toplam bir videoya denk şekilde hesap edilir). Tiktokçu, Youtube Shortsçu, Instagram Reelsçi bir Emektar İçerik Üreticisi olmak istiyorsanız 30 gün içerisinde toplam 24 video/edit paylaşmış olmalısınız. Eğer bir yayıncı iseniz son 30 gün içerisinde en az 1 saatlik 10 adet canlı yayın yapmış olmalı ve bu yayınları paylaşmış olmalısınız.

Gelişmiş Paket

Gelişmiş İçerik Üreticisi rütbesi için Youtube platformu adına başvuru yapmak istiyorsanız son 30 gün içerisinde en az 3 dakikalık toplam 16 video paylaşmış olmalısınız (3 dakikanın altındaki videolarınız dakikaları toplanarak hesaplanacaktır, örneğin 3 tane bir dakikalık videonuz varsa bu videoların üçü toplam bir videoya denk gelecek şekilde hesap edilir). Tiktokçu, Youtube Shortsçu, Instagram Reelsçi bir Emektar İçerik Üreticisi olmak istiyorsanız 30 gün içerisinde toplam 32 video/edit paylaşmış olmalısınız. Eğer bir yayıncı iseniz son 30 gün içerisinde en az 1.5 saatlik 12 adet canlı yayın yapmış olmalı ve bu yayınları paylaşmış olmalısınız.

Youtuber / Profesyonel İçerik Üreticisi Paketi

Youtuber / Profesyonel İçerik Üreticisi Paketi, Gelişmiş Paketi de kapsamaktadır ve Gelişmiş Paket aşamasını tamamlamadan bu pakete erişmeniz mümkün değildir. Gelişmiş İçerik Üreticisi rolünüzü aldıktan sonra mevcut paketin wiki sayfamızda belirtilen süre koşullarını da yerine getirmeniz ve 1 ay içerisinde toplamda 20 saati aşkın bir süre boyunca yayın yapmış olmanız durumunda bu pakete sahip olabilirsiniz.

Onaylı İçerik Üreticisi

Onaylı İçerik Üreticisi paketini elde etmek için sunucumuzda diğer tüm paketlerin koşullarını halihazırda tamamlamış olmalı ve sunucumuzda en az 3 aydır içerik üretiyor olmalısınız. Son 3 ay içerisinde en az 275 içerik üretmeli ve bu içeriklerden toplamda 100.000'i aşkın etkileşim almalısınız. Ayrıca son iki hafta içerisinde toplamda 10 içerik paylaşımı yapmış olmak, aktif olarak hala içerik paylaşıyor olmak da gerekmektedir.

Bu makale yardımcı oldu mu?